top of page

KURUMSAL

Mikroskop

HAKKIMIZDA

Güçlü vizyonu, dinamik yapısı ve çağdaş görünümü ile PRS İlaç ve Kozmetik A.Ş 2013 yılında Gıda Takviyeleri,Dermokozmetik ve Kozmetik sektöründe topluma fayda yaratmalarını sağlayacak yenilikçi ürünler geliştirmek için kurulmuştur. PRS İlaç ve Kozmetik A.Ş insan sağlığı ile doğrudan ilgili olan Gıda Takviyeleri, Dermokozmetik ve Kozmetik ürünlerin üretim ve pazarlamasını yapmaktadır.geniş ürün yelpazesine sahip olan  PRS İlaç ve Kozmetik A.Ş ürünlerinin tamamı doğayLa dost ve sağlık bakanlığı onaylıdır. PRS İlaç ve Kozmetik A.Ş pazarında bayi eczaneleri aracılığıyla hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz dermokozmetik sektöründe güçlü bir marka yolunda deneyimli kadromuz, kaliteden ödün vermeyen yenilikçi ürün- hizmet anlayışımız ve dokunduğumuz hayatları iyileştirmek ve yüzlerindeki memnuniyeti görebilmek için tutkuyla çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Gıda Takviyeleri, Dermokozmetik ve Kozmetik ürünlerini insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üreterek ülke çapında tüm eczanelerde bulunmasını sağlar ve destekleriz. İç ve Dış pazarlarda oluşturduğumuz güçlü markalarımızla yaşam kalitesini yükseltmek isteyen tüketicilerin beklentilerini ürünlerimiz ve hizmetimiz ile karşılamayı hedefleriz.Tüm bunları nitelikli, heyecanlı, yetkin ve mutlu çalışanlarımız ile toplumun  isteklerine duyarlı olarak gerçekleştiririz.

Stetoskop ile Masa
bottom of page