top of page

FASON ÜRETİM

Fason üretim bir firmanın sipariş vermesi ve diğer firmanın verilen sipariş doğrultusunda üretim yapmasıdır. Günümüzde firmaların kapasitelerinin yetmediği ve hızlı teslimat söz konusu olduğu durumlarda en çok tercih edilen yöntemdir.
Fason Üretimde geniş ürün yelpazesine sahip olan PRS İlaç ve Kozmetik A.Ş , bünyesinde bulundurduğu çok çeşitli aktifler ve bitkisel ekstratlar sayesinde müşterilerine zengin ürün seçeneği ve formül geliştirme özgürlüğü sunmaktadır. Uzman kadrosu sayesinde müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri minimum maliyet/maksimum etki ölçeğini gözeterek üretmektedir.

DOĞRU İŞ ORTAĞI SEÇİN

Arge ve üretim aşamasında yüksek donanımlı ve profesyonel bir ekiple çalışmanız projenizin başarısını artıracaktır. Yapılacak Arge – Ürge çalışmalarında talepleriniz doğrultusunda sizin ve firmanızın ana fikirlerini yansıtan formüller ve ürünler oluşturulur. Kalite kontrol ekibimiz tarafından üretimin her aşaması izlenmektedir. Sonuç olarak güvenilir formüller ve yüksek kalite ürünler ortaya çıkacaktır.

ANAHTAR TESLİMİ ÜRETİM

Kalite Güvence ekibi tarafından takip edilen üretim süreci ile ürünlerin her zaman aynı kalite olması ve sürekliliği sağlanmaktadır.Firmamız sırası ile ; Arge, Ürge, Formülasyon, Hammadde, Ambalaj, Kapak, Etiket, Kutu,Koli ve Sevkiyat aşamalarında anahtar teslimi projeler sunmaktadır.

DEPOLAMA

Firmaların karşılıklı mutabakatı ile depolama sorunlarına çözüm sunulmaktadır.

FORMÜLLER

PRS İlaç ve Kozmetik A.Ş Kimyager ve Kimya Mühendisleri tarafından AR-GE laboratuvarlarında geliştirilen formüller veri bankamızda saklanmaktadır.  Gıda Takviyeleri, Dermokozmetik ve Kozmetik sektöründe talepleriniz doğrultusunda yeni formüller geliştirebilir ve özelleştirebiliriz.

TESLİMAT SÜRESİ

Teslimat süresi hammadde tedarik ve sipariş boyutuna göre değişmektedir. Ortalama proje süresi 3-6 hafta arasında sonuçlanmaktadır. Proje bazlı yeni ürünler için ek süre gerekebilir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İş ortağımız olan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için profesyonel müşteri hizmetleri ve deneyimli ekibimiz sizi hızlı ve etkin şekilde yönlendirmektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübemizi sizin memnuniyetiniz için sunuyoruz.

bottom of page